Järvenpään Mestariasunnot Oy

Mannilantie 43, 2.Krs
PL 105
04401 JÄRVENPÄÄ

Asiakaspalvelu: arkisin klo 9.00-14.00 numerossa (09) 279 8340

Huolto: huollon tavoittaa 24/7 numerosta 050 301 5040

Fax. (09) 279 3719

Sähköposti: if.tonnusairatsemnull@ulevlapsakaisa

Toimisto avoinna: arkisin klo 9.00-14.00

Poikkeuksena kuunvaihde; kuukauden ensimmäinen ja viimeinen arkipäivä palvelemme sekä toimistolla että puhelimitse klo 8.00-16.00.

Laskutusohje: Avaa laskutusohje

Henkilöstö

Matilda Wikström : Palveluneuvoja

Palveluneuvoja

Matilda Wikström

Puhelin:
0927983420

Sähköposti:
matilda.wikstrom@mestariasunnot.fi

Annina Utriainen : Palveluneuvoja

Palveluneuvoja

Annina Utriainen

Puhelin:
0927983410

Sähköposti:
annina.utriainen@mestariasunnot.fi

Tiia Kukkoniemi : Palveluvastaava

Palveluvastaava

Tiia Kukkoniemi

Puhelin:
0927983460

Sähköposti:
tiia.kukkoniemi@mestariasunnot.fi

Leena Mäkinen : Vuokravalvoja

Vuokravalvoja

Leena Mäkinen

Puhelin:
0927983430

Sähköposti:
leena.makinen@mestariasunnot.fi

Virpi Turtio : Isännöitsijä

Isännöitsijä

Virpi Turtio

Puhelin:
0927983445

Sähköposti:
virpi.turtio@mestariasunnot.fi

Veikko Simunaniemi : Toimitusjohtaja

Toimitusjohtaja

Veikko Simunaniemi

Puhelin:
0927983455

Sähköposti:
veikko.simunaniemi@mestariasunnot.fi

Ansa Strandberg : Talousjohtaja

Talousjohtaja

Ansa Strandberg

Puhelin:
0927983425

Sähköposti:
ansa.strandberg@mestariasunnot.fi

Nina Silvonen : Asiakkuusjohtaja

Asiakkuusjohtaja

Nina Silvonen

Puhelin:
0409222020

Sähköposti:
nina.silvonen@mestaritoiminta.fi

Kristiina Viertola : Palvelupäällikkö, isännöitsijä

Palvelupäällikkö, isännöitsijä

Kristiina Viertola

Puhelin:
0927983450

Sähköposti:
kristiina.viertola@mestariasunnot.fi