Järvenpään Mestariasunnot Oy

Mannilantie 43, 2.Krs
PL 105
04401 JÄRVENPÄÄ

Asiakaspalvelu: puh. (09) 279 8340

Fax. (09) 279 3719

Sähköposti: if.tonnusairatsemnull@ulevlapsakaisa

Toimisto avoinna: ma-pe 8.00 – 16.00

Laskutusohje: Avaa laskutusohje

Henkilöstö

Paula Alanen : Asiakaspalvelusihteeri

Asiakaspalvelusihteeri

Paula Alanen

Puhelin:
0927983420

Sähköposti:
paula.alanen@mestariasunnot.fi

Tiia Saastamoinen : Asiakaspalvelusihteeri

Asiakaspalvelusihteeri

Tiia Saastamoinen

Puhelin:
0927983460

Sähköposti:
tiia.saastamoinen@mestariasunnot.fi

Siro Sällinen : Asiakaspalvelusihteeri

Asiakaspalvelusihteeri

Siro Sällinen

Puhelin:
0927983410

Sähköposti:
siro.sallinen@mestariasunnot.fi

Minna Heinonen : Kiinteistösihteeri

Kiinteistösihteeri

Minna Heinonen

Puhelin:
0927983415

Sähköposti:
minna.heinonen@mestariasunnot.fi

Leena Mäkinen : Vuokravalvoja

Vuokravalvoja

Leena Mäkinen

Puhelin:
0927983430

Sähköposti:
leena.makinen@mestariasunnot.fi

Kai Teva : Kiinteistöpäällikkö/isännöitsijä

Kiinteistöpäällikkö/isännöitsijä

Kai Teva

Puhelin:
0927983445

Sähköposti:
kai.teva@mestariasunnot.fi

Veikko Simunaniemi : Toimitusjohtaja

Toimitusjohtaja

Veikko Simunaniemi

Puhelin:
0927983455

Sähköposti:
veikko.simunaniemi@mestariasunnot.fi

Ansa Strandberg : Talousjohtaja

Talousjohtaja

Ansa Strandberg

Puhelin:
0927983425

Sähköposti:
ansa.strandberg@mestariasunnot.fi

Nina Silvonen : Asiakkuusjohtaja

Asiakkuusjohtaja

Nina Silvonen

Puhelin:
0409222020

Sähköposti:
nina.silvonen@mestaritoiminta.fi

Kristiina Viertola : Palvelupäällikkö, isännöitsijä

Palvelupäällikkö, isännöitsijä

Kristiina Viertola

Puhelin:
0927983450

Sähköposti:
kristiina.viertola@mestariasunnot.fi